JANSSEN COSMETICS je nemecká značka, ktorú založil v deväťdesiatych rokoch minulého storočia pán Walther Janssen. Podmienkou v programe ošetrujúcej kozmetiky JANSSEN COSMETICS je použitie vysoko účinných aktívnych prísad a exkluzívnych vedecky overených materiálov, ktoré presvedčia mimoriadnymi výsledkami a majú extrémne vysokú kompatibilitu.


Táto značka ako prvá v Nemecku priniesla na trh prípravky s farmaceuticky čistými látkami. Tento systém nazývame COSMECEUTICALS. Na trh boli uvedené aj prípravky s vysokou účinnosťou a to pod názvom inspira: cosmetics. Kozmetika inspira je jemnou alternatívou k plastickej chirurgii. Starostlivosť je založená na spojení kvalitnej práce preškolených odborníkov s vedecky vystavenými prípravkami.


Skúsenosti a potreby značiek JANSSEN COSMETICS a inspira: cosmetics sa ideálne kombinujú v úzkej spolupráci s výskumným laboratóriom Dr. Sachera. Všetky výrobky sú dôkladne testované a presvedčia vás už pri prvom použití. Obsahujú mnoho nových aktívnych látok, sú vyvinuté pomocou zložitých technologických procesov a podliehajú dôkladnej analýze.


Značka JANSSEN COSMETICS sa etablovala po celom svete a je dnes v 80 krajinách sveta. Jednotlivé línie obsahujú viac než 300 predajných a špeciálnych produktov pre kozmetičky. Nájdete tu certifikovanú organickú kozmetiku, ale aj vysoko efektívnu starostlivosť o pleť triedy Cosmeceuticals, alebo wellness & spa rituály. JANSSEN COSMETICS obsahuje komplexné prípravky pre prácu v salónoch aj následnú domácu starostlivosť.